PARTIZAN SVE JAČI: Promocija Lazovića u ponedeljak!
Fudbaler će potpisati ugovor na godinu i po dana i po treći put obući crno-beli dres
Partizan je uspeo da u januarskom prelezanom roku dovede i najzvučnije ime u svoje redove! Prema informacijama iz Humske 1, sportski direktor Albert Nađ potvrdio je da će crnobeli dres, po treći put, obući Danko Lazović.
Preporučujemo
Ne valja! Aleksandra Krunić izgubila prvi set u finalu Indijan Velsa, sada ima i brejk minusa
Zvezda gubila od Partizana 20 razlike, pa napravila čudo u večitom derbiju! Biser crveno-belih imao indeks 48
U nedelju je sve dogovoreno sa igračem, koji će u ponedljak biti promovisan na stadionu, gde će prethodno potpisati ugovor na godinu i po dana.
Lazović kao slobodan igrač čekao ponude iz inostranstva, i već neko vreme je trenirao sa šampionom. Naći će se na spisku putnika za pripreme u Turskoj.
Napadač je u dva navrata igrao za crno-bele, u periodu 2000-2003, kada je na 92 utakmice postigao 31 gol, a potom i u sezoni 2005/2006 kao pozajmljen igrač iz Fejenorda.
Lazović je peto pojačanje Partizana u prelaznom roku, a prethodno su potpisali Drinčić, Vulićević, Škuletić i Trajković.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(Telegraf.rs)