Đoković se oglasio zbog rekorda Duplantisa, ostavio je samo 3 reči i jednu fotografiju
0
0
M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: Youtube/slyzftw
Teniski GOAT Novak Đoković oglasio se na društvenim mrežama povodom sjajnog rezultata koji je švedski atletičar Armand Mondo Duplantis ostvario na Svetskom prvenstvu u Tokiju!
Duplantis je, naime, u ponedeljak treći put u karijeri osvojio zlatnu medalju na SP na otvorenom. Ujedno je i oborio svetski rekord sa visinom od 6.30 metara!
Preporučujemo
Neverovatan kraj FNC 31 u Beogradskoj areni: Džoker Ilić tapkao protiv Barbira, Stošić pobedio Amerikanca
Vanzemaljac Vembanjama spasio košarku i šokirao NBA: San Antonio u 7. meču srušio šampiona i lažnog MVP-ja
Tom prilikom Đoković je poručio:
- Veličina nema cenu - napisao je Nole, uz fotografiju svetskog rekordera.
Za svetsku titulu, Duplantis je zaradio 70.000 dolara. Zatim, svetski rekord Svetska atletika vrednuje sa dodatnih 100.000 dolara, tako da je samo za rezultat zaradio 170.000 dolara!
(Telegraf.rs)