Olimpijski šampion stiže u Beograd, sprema se veliki spektakl na atletskom mitingu u Srbiji!
Grčki atletičar i skakač u dalj Miltijadis Tentoglu nastupiće na atletskom mitingu u Beogradu, potvrđeno je danas iz Srpskog atletskog saveza.
Tentoglu je dvostruki olimpijski šampion, osvajač zlata na Igrama u Tokiju i Parizu, a u svojoj kolekciji ima i zlatnu i srebrnu medalju sa svetskih prvenstava. Na evropskim prvenstvima, kako na otvorenom, tako i u dvorani, ukupno je osvojio šest zlatnih medalja.
Preporučujemo
Otkriveni jezivi detalji tragedije u kojoj je stradala Tatjana Ječmenica! Šleper naleteo na njen automobil
Ko je muž Tatjane Ječmenice, koji se bori za život posle pogibije supruge? Darko Jevtić je direktor Vojvodine
Atletski miting u glavnom gradu Srbije biće održan 11. februara 2026. godine u Atletskoj dvorani na Banjici.
- Kraj kalendarske 2025. doneo je potvrdu da će Tentoglu u nove takmičarske pohode, po nove rekorde krenuti na 'Belgrade Indoor Meeting' 2026. Lista prijava je na taj način započela zlatnim slovima, mladićem koji iako ima samo 27 godina, već ima kultni status legende - stoji u saopštenju.
(Telegraf.rs)