Evo gde možete da gledate uživo TV prenos Milice Gardašević u borbi za finale Evropskog prvenstva

S. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović

Ulazimo u samu završnicu Evropskog prvenstva u atletici, koje se održava u Birmingemu, a poslednja srpska predstavnica koja će učestvovati u kvalifikacijama u subotu je Milica Gardašević, koja će se nadmetati za prolazak među dvanaest najboljih.

Ukupno 29 atletičarki izlazi na dva zaletišta skoka udalj i bori se za svoje mesto u samoj završnici u nedelju uveče. Kvalifikaciona norma iznosi 6.80 metara, a najverovatnije će rezultat oko 6.70 biti dovoljan, mada je svako takmičenje priča za sebe.

Gardašević nastupa u grupi A i pokušaće da izvuče najviše od sebe i popravi utisak sa prošlog EP, kada je takmičenje završila u kvalifikacijama. Ove godine nastupila je i na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Torunju.

Direktan prenos Milice Gardašević na Aleksandra stadionu pogledajte na RTS 2 i nekom od programa TV Eurosport.

(Telegraf.rs)