Šok: Novak Đoković igra bez trenera protiv Van de Zandshulpa, evo i o čemu se radi!
Novak Đoković dobrano gazi protiv Botika Van de Zandshulpa u šesnaestini finala Australijan opena, gde je već osvojio prvi set, dok se u njegovom boksu potkrala i jedna ne toliko lepa fotografija - nema trenera Borisa Bošnjakovića.
Jednostavno, njegov trener Boris Bošnjaković se ne oseća najbolje i zbog toga se odvojio od ostatka tima, s obzirom na to da se sumnja na problemima sa virusom, te nije želeo da pored sebe ugrozi i još nekoga.
Preporučujemo
Bio je jedan od najvećih talenata Partizana: Zaradio milione i živi luksuzno, sad je ostao bez kluba
Nikola Jokić skakao od sreće u Subotici, nategao šampanjac, a onda je u naručje uzeo Ognjenu i Ignjata
Čini se kao da se radi o predostrožnosti, kako bi bio spreman za nastavak turnira.
Inače, u Novakovom boksu se nalaze fizioterapeut Miljan Amanović, kondicioni trener Dalibor Širola i agent Čarli Gomez.
Podsetimo, Novak Đoković se spremao za meč sa Botikom Van de Zandshulpm iza zatvorenih vrata, a i tamo je Boris mirno sedeo što i ne liči toliko na njega.
(Telegraf.rs)