Pogledajte trenutak kada je Museti šokirao sve i predao Đokoviću

M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: AP/Tanjug

Kao što je već poznato, italijanski teniser Lorenco Museti predao je meč Novaku Đokoviću u četvrtfinalu Australijan opena zbog povrede!

Museti je vodio sa 2:0 u setovima, na startu trećeg je pretrpeo brejk, da bi posle toga tražio medicinski tajm-aut i nakratko nastavio duel.

Samo još dva gema, jer je u petom, pri rezultatu 40:15 za Noleta, i na svoj servis, Italijan odlučio da se povuče zbog povrede butine.

Naravno, to je ostavilo sve u šoku, pa čak i samog Đokovića, dok se u međuvremenu pojavio i video snimak te situacije sa Rod Lejver Arene.

Nole je posle meča rekao da je Museti zaslužio da dobije ovaj duel, kako je igrao, dok će Srbin u polufinalu čekati boljeg iz duela Janik Siner - Ben Šelton.

(Telegraf.rs)