Najveće poniženje za Novaka, ovo su kvote protiv Sinera: Ne pamti se ovakva razlika, Đoković "već ispao"

V. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: AP

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković jutros je obezbedio plasman u polufinale Australijan opena, pošto mu je Italijan Lorenco Museti predao meč i to kada je njegov rival vodio rezultatom 2:0 u setovima. Ostala su još dva koraka Srbinu, a barem prema bukmejkerima - Novak nema nikakve šanse protiv Janika Sinera!

Naime, sigurno da se ne pamti ovolika razlika kada je u pitanju meč Đokovića na bilo kojem turniru - tokom cele karijere.

Kvota da će Novak Đoković da pobedi Janika Sinera iznosi ravno 10, dok tek u pojedinim svetskim kladionicama ona dolazi do 9. Sa druge strane, na Janika Sinera je samo 1.08, što govori da su mnogi ubeđeni da je Italijan "već prošao u finale".

Ipak, imali smo vremena da naučimo ko je Novak Đoković, čovek koji je prkosio svemu tokom poslednjih 20 godina, pa se i sada očekuje da će se izdignuti iz svega, poptaviti igru protiv Sinera i doći do finala Australijan opena. Bio bi to ogroman korak ka 25. Grend slem trofeju, ali je evidentno da će ovo biti veoma težak izazov za njega.

(Telegraf.rs)