Ana Ivanović se oglasila zbog Australijan opena: "Kakvo finale"
Nekadašnja srpska teniserka, Ana Ivanović očigledno pomno prati dešavanja iz Melburna gde je u toku završnica Australijan opena.
Danas je u finalu Elena Ribakina savladala Arinu Sabalenku u ženskoj konkurenciji posle velike borbe i tako došla do svoje druge titule na najvećim turnirima, a sutra ujutru od 09.00 časova nas čeka finale kod muškaraca između Novaka Đokovića i Karlosa Alakraza.
Preporučujemo
Hrvatska jedva dobila Panamu, utakmica bila mučna za gledanje: Budimir i Livaković spasili komšije od bruke
Zašto rezultat meča Engleska - Gana nikako ne odgovara Hrvatskoj? Komšije su pod ogromnim pritiskom...
Ana Ivanović se ovoga puta oglasila putem društvene mreže "X", ali zbog ženskog finala, pošto je poslala čestitku Eleni Ribakinoj na osvojenom trofeju. Poslala joj je kratku poruku.
- Kakvo finale. Čestitke Eleni Ribakinoj na drugoj Grend slem tituli, potpuno zasluženo - napisala je Ana Ivanović uz emotikon srca i teniske loptice.
Verujemo da će Ana ispratiti i sutrašnji Novakov meč protiv Karlitosa.
(Telegraf.rs)