Igraće se i novi večiti derbiji: Partizan krenuo stopama Crvene zvezde i osnovao još dva nova tima!
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Radi se o NBA 2k i Efootball timu crno-belih
Foto: Esport Partizan
Ulaskom Partizana na srpsku esports scenu, neke granice ove grane u našoj zemlji su se očigledno pomerile. Crno-bela porodica, kako oni kažu, nastavila je svoj rast i razvoj, te su se još dve sekcije pridružile ovoj organizaciji.
Partizan je obnardovao na svojim javnim glasilima poprilično lepe vesti, a to su dodaci njihovoj organizaciji. Naime, crno-bele boje će u narednom periodu pored dosadašnjih LoL i CS:GO ekipe braniti i ekipe u EFootball-u (nekadašnjem PES-u), ali i NBA 2k igrici.
Preporučujemo
Lud preokret Vojvodine na Banovom brdu protiv Čukaričkog doneo Baki Prasetu milione!
Ko je muž Tatjane Ječmenice, koji se bori za život posle pogibije supruge? Darko Jevtić je direktor Vojvodine
Ovo je ujednom i dobra stavka za srpski esport, jer je od ranije poznato i da je Crvena zvezda uspela da okupi ekipe upravo u ove dve igrice, te navijačima mogu doneti i još nekoliko večitih derbija u budućnosti.
(Telegraf.rs)