Ministar Udovičić čestitao basketašima na evropskom zlatu
0
3
Stižu čestitke za sjajne momke
Foto: ATA Images
Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je reprezentaciji Srbije u basketu 3x3 na osvajanju zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u Gracu, u Austriji.
- DOKAZANO NAJBOLjI, NEDODIRLjIVI I BEZ PREMCA - BASKETAŠI Srbije su ponovo EVROPSKI ŠAMPIONI! Bravo majstori, nastavili ste dominantno i odlučno da ispisijete istoriju basketa 3h3 i postali sinonim za nepobedivost! Svaka čast šampioni, vaš uspeh je za svaki ponos i poštovanje! Čestitke i vašem stručnom štabu i Košarkaškom savezu Srbije! - stoji u čestitki ministra Udovičića.
Preporučujemo
Šta se zaista desilo sa srpskom zastavom na utakmici BiH - Katar? Postoje dve teorije
Jedna od najvećih legendi Hrvatske pozvala Ivanu Španović: "Danas zajedno u studiju, sutra..."
Video: Poceko pomenuo Danilovića i opsovao na srpskom: Ajde, u pi**u materinu
(Telegraf.rs)