Prve reči Bogdanovića posle ubedljive pobede nad Slovenijom, o atmosferi u timu: "Na drugima je da procene..."
Košarkaška reprezentacija Srbije ubedljivo je pobedila Sloveniju (106:72) u poslednjoj pripremnoj utakmici pred start Evropskog prvenstvo koje se održava u Rigi, a ono počinje za šest dana.
Orlovi će igrati u grupi sa Češkkom, Estonijom, Portugalijom i domaćinom Letonijom, a utiske nakon pobede nad Slovenijom izneo je Bogdan Bogdanović.
Preporučujemo
Saša Obradović i Moneke proćaskali na kraju meča, a onda je trener Zvezde oduševio Delije potezom kod tunela
Zvezda razvalila Baskoniju! Saša Obradović izveo čudo na poluvremenu i uveo crveno-bele u vrh Evrolige
- Bili smo spremni od početka, drago mi je samo za način na koji smo pristupili ovoj utakmici. Pokazali smo rispekt prema Slovencima - izjavio je Bogdanović posle utakmice.
Vlada zaista sjajna atmosfera u ekipi Orlova, čini se još bolja u odnosu na Pariz, upitan je naš kapiten koliko voli što je tu sa ekipom.
- To se vidi, a na drugima je da procene, ne bih komentarisao koliko volim. Vidi se ta ujedinjenost i sreća što smo zajedno i igramo zajedno u Rigi - poručio je Bogdanović.
(Telegraf.rs)