Zvezda se pohvalila brojem navijača u duplom kolu Evrolige: "U tri dana, nas je gledalo 38.564 ljudi..."
Košarkaši Crvene zvezde iza sebe imaju jedno sjajno duplo kolo u Evroligi. Oni su slavili protiv Žalgirisa, ali i protiv Real Madrida u okviru 4. i 5. kola Evrolige, te su sada došli do skora od tri pobede i dva poraza u ovom takmičenju.
Voljom žreba Evrolige, Zvezda će neko vreme provesti u Beogradu nakon što su odigrali i ovo duplo kolo u kojem su bili domaćin neugodnim timovima Žalgirisa i Real Madrida i gde su uspeli da slave protiv jednih, pa i protiv drugih.
Preporučujemo
Jokić užasno ušao u meč, pa brutalnim učinkom Denveru doneo pobedu posle -23, o ovome će se dugo pričati
Rukometašice čeka pakao ako izbace Crnu Goru, Srbija saznala protiv koga igra u potencijalnom četvrtfinalu SP
Samo dan nakon utakmice, crveno-beli su se pohvalili i brojnosti navijača na ove dve utakmice, kako oni kaži, preko 38.000 ljudi je gledalo Zvezdu u Areni u ova dva meča. Nešto preko 18.000 kad je reč o duelu sa Žalgirisom, a nešto preko 20.000 kad je reč o Real Madridu.
- Zajedno možemo da pobedimo svakoga - ističu iz Crvene zvezde.
(Telegraf.rs)