Željko Obradović dao nikad kraću prvu izjavu posle poraza Partizana od Hapoela u Sofiji

S. T.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Arena Sport

Košarkaši Partizana doživeli su večeras četvrti poraz u Evroligi ove sezone u sedam utakmica, pošto su pali u poslednjoj deonici protiv Hapoela iz Tel Aviva, koji je podigao nivo agresivnosti i došao do trijumfa - 97:84.

Crno-beli su tako vezali i drugi poraz u Evroligi posle onog protiv Pariza prošle sedmice u Beogradu.

Trener Partizana, Željko Obradović odmah posle meča stao je pred kamere Evrolige i izneo je jako kratko svoj utisak o večerašnjem meču koji se igrao u Sofiji na neutralnom terenu.

- Upravo, ta primljena 52 poena su problem. Nismo razumeli kakvu odbranu igramo i to je ključni razlog  - rekao je Željko Obradović.

Crno-beli sada imaju skor 3-4 posle sedam odigranih kola u Evroligi, a već u petak ih očekuje novi susret protiv Barselone koji će se igrati u "Beogradskoj areni".

(Telegraf.rs)