Nikola Milutinov heroj Olimpijakosa! Ušao, okrenuo meč, pa se radovao kao retko kad

S. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: MN Press / lk

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 80:71 u meču 9. kola Evrolige, a jedan od najboljih pojedinaca na meču bio je košarkaš grčkog tima Nikola Milutinov.

Naime, pred sam kraj meča, posle jednog zakucavanja koje je ostvario Šakijel Mekisik, a koje je faktički prelomilo meč i donelo dodatnu energiju Olimpijakosu, Milutinov se posebno obradovao i podigao energiju u dvorani.

Vrlo glasno je proslavio taj koš Nikola Milutinov, pokazao je rukama navijačima da se podignu, a odmah posle toga su usledile i ovacije za srpskog centra u Dvorani mira i prijateljstva u Pireju.

Na kraju je Milutinov uspeo da meč završi sa osam poena, 10 skokova i tri asistencije, a vrlo važnu ulogu odigrao je u odbrani večeras, gde je bio gotovo na svakoj lopti Partizana.

Pogledajte iznad kako je Milutinov proslavio pomenuti koš i podigao sve na noge.

(Telegraf.rs)