Zanimljiv detalj sa treninga Zvezde: Crveno-beli se spremali za Barsu na parketu sa grbom Partizana

S. T.
S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs

Košarkaši Crvene zvezde u petak od 20.00 časova u Beogradskoj areni igraju susret 14. kola Evrolige protiv Barselone, a eventualna pobeda na ovom meču bila bi deseta ove sezone za crveno-bele.

Oni su danas odradili i poslednji trening pred sutrašnji meč u Beogradskoj areni, a jedan detalj je bio posebno zanimljiv i privukao je pažnju reportera na licu mesta.

Naime, crveno-beli su trenirali na parketu na kojem Partizan inače igra utakmice u Evroligi, a tu je bio i grb crno-belih koji se nalazio na samoj sredini terena.

Naravno, razlog za to je činjenica da je nemoguće razmontirati i ponovo montirati parket u kratkom vremenskom roku, a pošto Partizan večeras igra svoju utakmicu 14. kola Evrolige protiv Bajerna iz Minhena na istom mestu od 20.45 časova.

Ovo ujedno nije ni prvi put da se ista stvar dešava, pošto je to bio slučaj i ranije.

(Telegraf.rs)