Pogledajte kako su Delije ispratile košarkaše Zvezde nakon poraza od Barselone
Prvi poraz za Crvenu zvezdu još od prvog kola Evrolige na domaćem terenu je upisan prethodne večeri, pošto je u Beogradskoj areni Barselona opravdala ulogu najnezgodnijeg rivala srpskih timova i slavila 89:79.
Ostali su crveno-beli pri samom vrhu sa skorom 9-5, s tim što se nalaze u grupi ekipa od drugog do šestog mesta sa skorom 9-5. Moralo je i ovo da se dogodi jednom, a košarkaši svakako u nastavak sezone ulaze sa dosta optimizma.
Preporučujemo
Jokić užasno ušao u meč, pa brutalnim učinkom Denveru doneo pobedu posle -23, o ovome će se dugo pričati
Rukometašice čeka pakao ako izbace Crnu Goru, Srbija saznala protiv koga igra u potencijalnom četvrtfinalu SP
Barselona je bila bolji rival i zasluženo je pobedila, što ipak nije sprečilo navijače da pruže podršku igračima. Na društvenim mrežama podeljen je snimak sa kraja duela na kom se vidi kako košarkaši stoje ispred Delija.
Navijači su im pokazali da im veruju i da cene ono što su do sada uradili ove sezone, a kako je to tačno izgledalo na kraju duela pogledajte ispod.
(Telegraf.rs)