Bivši fudbaler Partizana i reprezentativac Srbije napao Ostoju Mijailovića: "Gubi se..."

S. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: MN Press/Marko Metlaš

Veče za zaborav je iza košarkaša Partizana, koji su prethodne večeri poraženi od Virtusa iz Bolonje 86:68 u 16. kolu Evrolige. Duel u Beogradskoj areni obeležilo je očajno drugo poluvreme domaćeg tima, ali i navijači, koji su ponovo iskazali nezadovoljstvo.

Nakon pobede u večitom derbiju u petak, ekipa je odigrala jako slabo u narednom duelu u Evroligi, a navijači su i pre početka okršaja vatreno dočekali Žarka Paspalja, sportskog direktora, koji je evidentno iznervirao pristalice nakon redovne godišnje konferencije Partizana.

Osim njega, koji je bio meta i na početku i na kraju susreta, kao i prilikom pozdrava sa Duškom Ivanovićem, navijači su vređali i predsednika crno-belih Ostoju Mijailovića.

Nakon poraza od Virtusa, na društvenim mrežama se javio i sadašnji fudbaler Bazela, na pozajmici u Makabiju iz Haife Đorđe Jovanović. Igrač koji je prošle sezone bio na pozajmici u Partizanu u svom drugom mandatu, nije bio zadovoljan viđenim.

Zbog toga je na društvenim mrežama takođe poslao poruku prvom čoveku crn0-belih. "Gubi se iz Partizana" je napisao i tagovao Ostoju Mijailovića na svom Instagram storiju. Na sledećem je postavio sliku Željka Obradovića.

Foto: Printskrin / Instagram / jovanovicdjordje

Đorđe Jovanović je i povremeni reprezentativac Srbije, sa četiri odigrana meča u opremi Orlova.

(Telegraf.rs)