Loše vesti za Zvezdu pred Virtus! Bivši plej crveno-belih se oporavio i napada pobedu u Bolonji
0
2
S. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Stefano Ponticelli / imago sportfotodienst / Profimedia
Košarkaši Crvene zvezde odigrali su neverovatan meč u 23. kolu Evrolige u kojem su, posle produžetka, slavili na gostovanju protiv Monaka, a sada ih očekuje ekipa Virtusa, koja će biti dodatno ojačana pred duel sa crveno-belima.
Naime, povređeni Luka Vildoza se oporavio i nastupiće protiv svog bivšeg kluba u meču koji se igra ovog petka od 20.30.
Preporučujemo
Jeziva ispovest olimpijske šampionke: "Silovali me dve nedelje pre osvajanja zlata, pas mi je spasio život"
Sukob Dejana Stankovića i napadača još aktuelan! Trener mu rekao da je "loš", ovaj odgovorio: "Imali smo..."
Pleјmejker je propustio tri meča u nizu zbog bolova u levoj butini, a sada će se staviti na raspolaganje treneru Dušku Ivanoviću.
Da podsetimo, u 20 nastupa, koliko je upisao ove sezone, argentinski košarkaš je beležio 7,1 poen, 4,4 asistencije, 2,4 skoka i 1,4 ukradene lopte.
Na listi povređenih u timu Virtusa su Aliju Dijara, Alen Smailagić i Frančesko Ferari.
(Telegraf.rs)