Prve reči Penjaroje posle poraza Partizana od Reala: "Ovo je presudilo utakmicu, moram to da pogledam opet"

D. U.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: Arena Sport

Košarkaši Partizana poraženi su od Real Madrida u 28. kolu Evrolige sa 77:73. Crno-beli su pali u dramatičnoj završnici u poslednjoj deonici, gde je presudila trojka Andresa Feliza na 40 sekundi pre kraja.

Real je tada došao do skoka u napadu, a umesto da ima napad kojim bi došao u vođstvo, primio je tri poena, čime je Real pobegao na +4.

Pokušali su crno-beli da se vrate, ali nisu uspeli da preokrenu rezultat, jer nije bilo vremena.

Posle meča je Đoan Penjaroja za Arena Sport televiziju rekao da je presudio upravo taj ofanzivni skok.

- Mislim da smo se dobro takmičili. Na kraju je bilo 50/50 u poslednjem minutu, moram da pogledam poslednji ofanzivni skok kada je Real postigao odlučujuću trojku, mislim da je to bio ključan momenat meča. Borili smo se 40 minuta, ali nismo uspeli da dobijemo meč.

(Telegraf.rs)