Zvanično: Kameron Pejn otišao iz Partizana, evo koliko para su crno-beli zaradili

S. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović

Koškarkaški klub Partizan se oglasio na društvenim mrežama i objavio da je Kameron Pejn zvanično napustio klub i prešao u Filadelfiju Seventiksers uz otkup u iznosu o kom se prvobitno pisalo - 1.750.000 dolara.

- Kameron Pejn nastavlja karijeru u NBA ligi. Crno-belima 1.750.000 dolara na ime obeštećenja!

Kameron Pejn nastavlja karijeru u NBA ligi. Američki košarkaš koji je tokom sezone stigao u redove crno-belih da svojim iskustvom i kvalitetom nadomesti odsustvo Karlika Džounsa, izazvao je interesovanje Filadelfije koja se obratila Partizanu Mozzart Bet sa željom da Kamerona vrati u NBA ligu.

U trenucima kada se Karlik Džouns nalazi na korak od povratka na parket, KK Partizan je doneo odluku da prihvati ponudu od 1.750.000 dolara za prelazak Pejna u Filadelfiju.

KK Partizan Mozzart Bet se zahvaljuje Kameronu na svemu i želi mu puno uspeha u nastavku karijere - stoji u objavi KK Partizan.

Informacija se pojavila ranije tokom dana, a u međuvremenu se javio i poznati NBA insajder Majk Stajn sa svojim informacijama.

Pejn je u klub došao u decembru i ukupno odigrao 15 utakmica. U proseku je davao 12.4 poena uz 2.3 skoka i 3.9 asistencija u Evroligi, dok je u ABA ligi na pet susreta imao 10.8 poena i 3.8 dodavanja za koševe.

Na teren se za crno-bele ubrzo vraća Karlik Džons.

(Telegraf.rs)