Španci potvrdili pisanje Telegrafa: Tobi napušta Zvezdu i vraća se u klub za koji je igrao pre 5 godina
157
10
S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Tobi u Evroligi nije baš pokazao ono zbog čega je doveden u Zvezdu, dok je u ABA ligi u proseku beležio 11 poena, četiri skoka i po jednu asistenciju, blokadu i ukradenu loptu po meču
Foto: Nikola Tomić
Prethodnih dana, Telegraf je prvi pisao o mogućem odlasku Majka Tobija iz Crvene zvezde, a situacija bi sada mogla da dobije i konačan epilog.
Kako je objavio dobro obavešteni španski novinar Pablo Fernandez, Tobi je blizu dogovora sa ekipom Tenerifa.
Preporučujemo
Slavko Vinčić prišao Donaldu Trampu posle utakmice, usledio je momenat koji će večno pamtiti
Partizan dobio moguće rivale u 3. kolu kvalifikacija, fenomenalne vesti za Grobare!
Košarkaš sa slovenačkim pasošem, igrao je za Tenerife u sezoni 2017/18, te će ovo biti njegov povratak u špansku košarku.
Inače, Tobi u Evroligi nije baš pokazao ono zbog čega je doveden u Zvezdu, dok je u ABA ligi u proseku beležio 11 poena, četiri skoka i po jednu asistenciju, blokadu i ukradenu loptu po meču.
(Telegraf.rs)