Tenzije posle poraza Zvezde: Sferopulos urlao na igrače u svlačionici, sve se čulo sa druge strane vrata
Neprijatne scene nakon meča u Berlinu
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u meču 23. kola Evrolige od Albe rezultatom 89:80.
Nakon utakmice desilo se nešto što nije lepo videti, a govori puno, Janis Sferopulos je grmeo na igrače Crvene zvezde nezadovoljan igrom svojih pulena.
Preporučujemo
UFC Fight Night Beograd: Aleksandar Rakić dobio "rat" u oktagonu u Areni, svi su na nogama!
Sa 15 godina oduševio Vembli i bio čudo Jugoslavije: Bori se s teškom bolešću i penzijom od 15 hiljada dinara
Njegovo nezadovoljstvo se moglo čuti i na desetak metara od zatvorenih vrata svlačionice, pa je neprijatnost bila prisutna.
A da li je imao razloga za to? Verovatno jeste, ekipa nije imala ni koncentracije ni energije da ovu utakmicu privede kraju kako je to bilo neophodno.
Individualna i timska zaduženja se nisu poštovala, a Alba koja je bez ikakve sumnje kvalitativno jalošiji tim ove sezone je uspela da se razigra.
Kada dozvolite netalentovanom protivniku da se razigra tu je krivac jedan, u ovom slučaju 12 njih.
(Telegraf.rs)