Trener evrolgaškog kluba bez dlake na jeziku o povratku klubova u Izrael: "25. novembra nije bezbedno..."

Trener košarkaša Valensije Pedro Martinez izrazio je nezadovoljstvo zbog najava da će od decembra Makabi i Izrael biti domaćini u Tel Avivu i istakao da oni koji donose odluke o povratku utakmica u Izrael neće morati da idu tamo.
"Nismo baš mirni. Vidite vesti. Situacija nije tako normalna kao što bismo želeli. Zašto nije bezbedno igrati u Izraelu 25. novembra, a bezbedno je 5. decembra? Oni koji su doneli odluku neće morati da putuju tamo", rekao je trener Valensije na današnjoj konferenciji za medije, a prenosi košarkaški portal "Jurohups" (Eurohoops).
Preporučujemo
Ono što je golman uradio sinoć, nije viđeno u istoriji LŠ, o ovoj asistenciji priča cela Evropa
Vlade Đurović otvoreno o neuspehu Željka Obradovića, obrušio se na miljenika Grobara: "Rekao sam već..."
Valensija je prošle nedelje zbog bezbednosnih problema bila primorana u meču 4. kola Evrolige da ugosti Hapoel iz Tel Aviva bez prisustva navijača i taj meč je izgubila rezultatom 100:93.
(Telegraf.rs/Tanjug)