Grobari su krenuli nešto da uzvikuju na aerodromu, Aleksa se uhvatio za glavu i setio se Žoca!
3
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Naravno, ovde se aludira na jedan momenat gde je trener crno-belih Željko Obradović "vaspitnim" pristupom pristupio svom igraču
Fenomenalne scene za crno-beli svet desile su se na aerodromu Nikola Tesla gde su Grobari dočekali tim Partizana koji se sa dve pobede vratio iz Madrida, a svoju "pesmu" od navijača dobio je i Aleksa Avramović koji je znao kako da proslavi sa njima u Beogradu.
Preporučujemo
Navijač Zvezde ušao u taksi u Rimu, pa otkrio za koga navija, a onda je saznao da ga vozi član grupe Fedayn
Otkrivamo: Saša Obradović još nije dobio otkaz, "preživeće" na klupi još bar dan-dva!
"Aleksaaaaaa" - u jednom navratu je počelo da se čuje sa svim delova prijema na aerodromu, a Aleksa se uhvatio uz osmeh za glavu.
Naravno, ovde se aludira na jedan momenat gde je trener crno-belih Željko Obradović "vaspitnim" pristupom pristupio svom igraču, a to je na kraju uzelo simpatičnog maha među Grobarima.
(Telegraf.rs)