Užas na vaterpolo meču Srbije i teška povreda, Lukić zbog jezivog udarca propušta turnir
Nakon Evropskog prvenstva u vaterpolu za muškarce u Beogradskoj areni, u Portugaliji će biti održan i šampionat Starog kontinenta za dame od 26. januara do 5. februara. Srbija će biti u grupi C sa Italijom, Hrvatskom i Turskom.
Osam dana pre početka EP, veliki peh je zahvatio srpski tim, pošto je užasnu povredu lica zadobila vaterpolistkinja Tijana Lukić u pripremnom meču koji je odigran u Futogu.
Preporučujemo
Počela izgradnja najvećeg stadiona na svetu, koštaće 35 milijardi evra
Vučić kritikovao taktiku Dejana Stankovića protiv Lila: "Mislite da je dobro da igrate isto..."
U duelu protiv ruske ekipe Kiriši, Lukić je dobila udarac u glavu i tom prilikom joj je slomljen nos, zadobila je četiri šava, kao i povrede na desnoj strani lica. Užasno.
Slika je dospela i na društvene mreže, a Tijani Lukić je brzo ukazana medicinska pomoć i sada sledi period oporavka. Ona će izvesno propustiti turnir, ali u ovom momentu je najbitnije da bude što bolje i da se posveti rehabilitaciji.
(Telegraf.rs)