Nova velika promena pred FNC 23, Vaso Bakočević se oglasio misterioznom objavom
Predstojeće subote nas očekuje veliki borilački spektakl, pošto se u Beogradskoj areni održava FNC 23, a nakon svih promena, dobili smo još jednu!
Ipak, ona se ne tiče promena na kardu, već u pravilima, i to u pravilima meča Vasa "Psiha" Bakočevića i Dimitrija Angelinija.
Naime, pomenuti borci, trebalo je da rade meč po bare knuckle pravilima, odnosno, boks bez rukavica, ali do toga ipak neće doći.
Umesto toga, njih dvojica boriće se u "ultimativnom boksu", odnosno, radiće meč MMA rukavicama, ali po boks pravilima.
Nedugo nakon objavljivanja promene, oglasio se i sam Bakočević, i to prilično misterioznim rečima.
- Ništa od bare knuckle borbe na ovom eventu... Zbog raznih go**** koja buše FNC kad god dođe u Srbiju. Ali, lagano, o tome više uskoro. Subota, pet rundi, boks sa malim rukavicama. Još lakše - napisao je Bakočević.
Nije poznato na koga je ovde mislio Bakočević, ali ostaje nam da vidimo kakav će biti ishod ovog meča. Bilo kako bilo, čeka nas spektakl u Areni!
(Telegraf.rs)