"Slo Rocky" spašava događaj - ponovo!

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Anđić

Ove subote nas očekuje pravi borilački spektakl, pošto će u Beogradskoj areni biti održan veliki FNC 23! U glavnoj borbi večeri, gledaćemo Mirana "Slo Rocky-ja" Fabjana, koji je uskočio umesto povređenog Darka Stošića, i boriće se protiv Hatefa Moila!

Faltički, Fabjan je tako spasao glavnu borbu, ujedno i događaj, s obzirom na to da je ekspresno uskočio u meč sa Hatefom, na samo dve nedelje do borbe.

Zanimljivo, ovo nije prvi put da Fabjan spašava stvari. Isto je učinio i prošle godine u septembru, kada je uskočio u glavnu borbu u Puli.

Tada je njegov klupski kolega, Ivan Vitasović doživeo povredu rebra tokom priprema, a Slo Rocky je uskočio, i u prvoj rundi nokautirao Jorgana De Kastra!

Još tada, bilo je svima jasno o kakvom se borcu radi kada je reč o Fabjanu, a novim "šort notisom", samo je još jednom dokazao da mu nije bitno ni mesto, a ni vreme, kada je reč o dobroj "tuči".

Sada će ispred sebe imati i te kako nezgodnog Moila, a ostaje nam da vidimo da li će uspeti da nastavi svoj nestvarni pohod u FNC-u.

(Telegraf.rs)