Poznato kada se vraća Darko Stošić! Ponovo ćemo ga gledati u FNC-u, evo i gde

S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić

Najbolji srpski teškaš, Darko Stošić najavio je svoj povratak u kavez, nakon poraza koji je pretrpeo od Ivana Vitasovića, na velikom FNC-u 24!

Uzeo je Stošić kratku pauzu nakon poraza, nije ga previše bilo na društvenim mrežama, a sada je na Instagramu i sam otkrio kada planira povratak.

- Ako me povrede zaobiđu, i ako sve bude kako treba, onda je sledeći meč u planu za drugi mesec sledeće godine - napisao je Stošić.

Ubrzo je informaciju potvrdio i prvi čovek FNC-a, inače i veliki prijatelj Stošića, Dražen Forgač, koji je otkrio da ćemo Darka ponovo gledati na FNC-u 27 u Minhenu!

Podsećanja radi, FNC 27 biće održan u "SAPGarden" areni u Minhenu, i to 7. februara 2026. godine, što će ujedno biti i prvi veliki FNC događaj koji će biti održan van zemalja Balkana!

Ostaje nam da vidimo ko će biti naredni protivnik za Stošića, ali nema sumnje da će biti zanimljivo.

(Telegraf.rs)