AUTOGOL GODINE: Fudbaler Intera sa pola terena savladao svog golmana! Jovetić promašio penal, pa dao gol Čelsiju (VIDEO)

Golman Neroazura Padeli nije mogao da veruje šta je njegov saigrač uradio

Fudbaleri Intera pobedili su Čelsi na Međunarodnom Kupu Šampiona u Singapuru rezultatom 2:1, a meč je svakako obeležio igrač Neroazura Žofri Kondogbija.

On je u 74. minutu postigao neverovatan autogol sa pola terena i tako vratio Plavce u igru, međutim izabranici Antonija Kontea nisu uspeli da izjednače do kraja.

Prethodno je Inter stekao dva gola viška zahvaljujući Stevanu Jovetiću koji je dao gol, ali i asistirao Perišiću.

Crnogorac je u finišu poluvremena najpre promašio penal da bi prvi stigao do odbijene lopte i smestio je u mrežu. Tek što je počelo drugo poluvreme (53. minut), Perišić je bio precizan.