Šou Arnautovića: Gol ala Ronaldinjo i dve asistencije za potop Hadersfilda (VIDEO)

Srbin sa austrijskim pasošem najzaslužniji za visoku pobedu "čekićara"

Vest Hem je uhvatio dobar ritam, izgleda da Dejvid Mojes zna kako da izvuče najbolje iz ekipe, a to se najbolje videlo u duelu protiv Hadersfilda: ubedljivih 4:1 u gostima uz maestralnu partiju Marka Arnautovića.

Srbin sa austrijskim pasošem bio je inspirisan u subotu popodne, postigao je jedan gol i asistirao Lanziniju za poslednja dva i definitivno zaslužio epitet igrača utakmice.

Njegov gol bio je priča za sebe: majstorija u stilu Ronaldinja koja je vezala u čvor odbranu domaćeg tima.

Podigao je loptu Arnautović sebi preko glave, zbunio direktnog čuvara i prebacio je na drugu nogu, a onda je raspalio levicom i pogodio mrežu.

Pogledajte majstoriju napadača Vest Hema.

Bio je to gol koji je došao u idealnom trenutku po goste, u 46. minutu, za 2:1 posle čega je sve išlo "na vodenicu" Mojesovog tima.

U nastavku, Lanzini i sveprisutni Arnautović nokautirali su rivala, prvi sa dva gola, a drugi sa dve asistencije od kojih nije bilo odbrane.

Sa ovakvim Arnautovićem i raspoloženim napadačkim redom navijači Vest Hema sada mogu da razmišljaju samo o napadu na više pozicije na tabeli koje su sada, posle četiri meča bez poraza i dve pobede u tom intervalu, dostižne za londonski tim.