Čelsi imao 1:1 sa igračem manje u 83. minutu, ali je onda usledila katastrofa Plavaca (VIDEO)

Kurtoa četiri puta vadio loptu iz mreže

Gostovanje Votfordu bila je idealna prilika za Čelsi da se pobedom vrate u 3. mesto Premijer lige, ali su Plavci definitivno bili daleko od pobede protiv gradskog rivala u svakom smislu.

Možda su bili blizu boda kada je Eden Azar izjednačio na 1:1 u 82. minutu, međutim do kraja su primili još tri gola. Ukupno četiri - 4:1 (1:0).

Ključni trenutak dogodio se u 30. minutu kada je Bakajoko zaradio drugi žuti karton, a zatim Dini krajem poluvremena pogodio sa bele tačke.

Janmat, Delufeu i Pereira su u 84, 88. i 91. minutu matirali Kurtou i napravili veliki skok ka sredini tabele.

Čelsi je ostao 3. sa 50 bodova, jednim više od Totenhema i jednim manje od Liverpula.