Đurđević umalo tragičar u 90. minutu, Olimpijakos posustao u šampionskoj trci! (VIDEO)

Pirejci kiksnuli na gostovanju

Fudbaleri Atromitosa i Olimpijakosa remizirali su sa 2:2 u grčkom šampionatu, što je udaljilo Pirejce od titule.

Atromitos je dva puta vodio, ali je Olimpijakos u 90. minutu uspeo da iščupa bod i ostane u ozbiljnijoj trci za trofej.

U 28. minutu je Marin izjednačio nakon gola Vasilakakisa, da bi u Diguini u 66. vratio vođstvo.

Drama je trajala do samog kraja, kada je Oli pred nadoknadu izborio penal, a Đurđević krenuo ka beloj tački.

Sa 11 metara, njegov udarac je odbranio golman Janotis, ali je Đurđević imao sreće.

Odbitak je napravio veliku gužvu u 16 metara, na kraju je naspretniji bio Hajsafi, koji je zakucao loptu u mrežu.

Olimpijakos je sada treći sa 43 boda iz 21 meča, AEK ima 47 bodova, PAOK 46, uz utakmicu manje.