Bajern pobedio golom iz penala u 91. minutu, HSV tone sve dublje!

Šampion se već odavno zna, polako se naziru i putnici u Cvajtu

Uprkos tome što im bodovi i nisu preko potrebni, fudbaleri Bajerna osvojili su nova tri na gostovanju Volfsburgu.

Bavarci su savladali domaćina rezultatom 2:1, posle preokreta i golom u 91. minutu.

Vukovi su poveli preko Didavija na samom početku meča, da bi Vagner u 64. izjednačio. Prethodno je Roben promašio penal u 56. minutu, a upravo sa bele tačke Bajern je stigao do trijumfa.

Iter je napravio faul, a rezervista Levandovski je bio hladnokrvan u nadoknadi vremena.

I dok Bajern polako hita ka novoj tituli, kofere za Cvajtu polako pakuje HSV.

Nekoliko puta su se momci iz Hamburga izvlačili poslednih sezona da ne ispadu, ali ove stvarno igraju loše.

Novi kiks su doživeli kod kuće od Bajera iz Leverkuzena - 1:2. Bejli i Haverc su pogađali u 40. i 50. minutu, da bi Han u 70. samo ublažio poraz.