Nažalost, Matić sada igra za Junajted: Konte priznao veliku grešku Čelsija pred derbi!
58
1
Pred gostovanje Đavolima, Italijan je bio iskren
Fudbaleri Mančester junajteda će dočekati Čelsi u nedelju u 15.05, a u centru pažnje biće Nemanja Matić.
On je prošle godine bio važan šraf Plavaca u osvajanju titule, sada je adut Đavola i iza sebe ima odličnu sezonu za sada.
Preporučujemo
Kruševljanka na drugom kraju sveta oduševila u disciplini Angeline Topić, zamalo ostala bez svetske medalje
Ovako su vaterpolisti Crne Gore napustili Zagreb, pre par dana spustili glave, sada poslali jasnu poruku
Dugo je trajalo natezanje oko transfera prošlog leta, Bakajoko je zamenio momka sa Uba, s time da navijači Čelsija sa velikom dozom gorčine gledaju partije u crvenom dresu.
- Za Matića imamo samo reči hvale zato što je igrao dobro za nas prošle sezone. Mislim da je bio jedan od ključnih igrača u osvajanju titule... Sada Matić, nažalost, igra za Mančester junajted. Želim mu sve dobro, u budućnosti, ne u meču ove nedelje - bio je "politički korektan" Konte, koji je ipak priznao da mu nije svejedno.
(Telegraf.rs)