Mustafi napravio glupost godine i servirao pehar Sitiju: Pep osvojio prvi trofej kao trener Građana (VIDEO)

Sve je lakše kada ti poklone gol

Pep Gvardiola je konačno dočekao prvi trofej kao trener Građana!

Mančester siti pobedio je ekipu Arsenala u finalu Karabao kupa na Vembliju sa 3:0, a sve je počelo golom Aguera u 18. minutu.

Nakon ispucavanja golmana Brava, Mustafi je u odbrani nonšalantno delovao kada je na leđima imao brzonogog i opasnog Aguera.

Lagano ga je pustio da ga odgurne i napravi slalom ka golu bespomoćnog Ospine, što je izazvalo revolt navijača Tobdžija.

Nadovezao se Kompani u drugom poluvremenu posle odličnog skoka, da bi horor dan za Tobdžije potvrdio Silva.

Na pas Danila, lagano je pobegao čuvarima i matirao Ospinu, a navijači Arsenala su se potrudili da što pre napuste tribine kultnog Vemblija.