Rajković hteo da se bije sa svojim navijačima: Primio je strašnu bombu sa 30 metara, okrivili ga za poraz (VIDEO)

Srpski golman našao se na meti navijača Makabija iz Tel Aviva, sa kojima se umalo fizički obračunao

Makabi je sve dalje od titule nakon što je poražen od Hapoela iz Haife sa 2:1 na svom terenu. Navijači su kao glavnog krivca za poraz označili srpskog golmana Predraga Rajkovića, koji je posle meča ušao u sukob sa nekoliko navijača i hteo je fizički da se obračuna sa njima.

U tome ga je sprečio sportski direktor Makabija Ben Mansford, koji je odvojio srpskog golmana od navijača i smirio ga.

Iako je Makabi vodio od 14. minuta golom Dase, na kraju je izgubio meč. Falkošenko je sa oko 30 metara raspalio po lopti u 68. minutu i doneo je izjednačenje. Iako je Raković bio na lopti, nije uspeo bolje da odreaguje nakon snažnog šuta protivnika i vadio je loptu iz mreže.

To je uradio i u 93. minutu, kada je Megrelišvili postigao drugi gol za Hapoel, a Rajković je i kod tog udarca imao loptu na ruci, ali nije uspeo da spreči gol.