Nemate vi dovoljno novca: Lacio odbio 80 miliona za Sergeja!
Predsednik Lotito odjavio Juventus
Rimski Lacio odbio je početnu ponudu Juventusa od 80 miliona za srpskog fudbalskog reprezentativca Sergeja Milinković Savića.
Kako navodi ugledni italijanski list Gazeta delo Sport, Lacio je procenio da 23-godišnji vezista vredi najmanje 130 miliona evra i zato je ponuda šampiona Italije glatko odbijena.
Preporučujemo
Pojavila se vest da je Đoković donirao 300.000 evra za Omiš, Hrvati besni: "Sad bi Tompson trebalo da..."
Džokeru Iliću nožem isekli gume na autu, on poručio: "Neće te interventna spasiti, nabiću ti taj nož u..."
Ipak, to ne znači da će Juventus da odustane od Sergeja, na čijem transferu duže vreme insistira trenera Masimilijano Alegri, već je uz novac spremio i nekoliko igrača u zamenu.
Prethodno je prvi čovek Lacija Klaudio Lotito izjavio da Juventus nema dovoljno novca da priušti Milinković Savića, jednog od najtraženijih fudbalera Evrope.
Do sada su interesovanje pokazali praktično svi najveći klubovi, a uz Juventus najviše Mančester junajted i Pari Sen Žermen.
(Telegraf.rs/Tanjug)