Kakav povratak Nejmara! "Polomio kičme" Hrvatima, postigao gol za TV špice! (VIDEO)

Brazilac se uspešno vrato na teren nakon duge pauze

Tri meseca su navijači čekali na povratak Nejmara fudbalu, jasno je i zbog čega, majstorija kao što je ona koju je as Pari Sen Žermena izveo protiv Hrvatske u prijateljskoj utakmici u Liverpulu.

Brazilski superstar ušao je u igru početkom drugog poluvremena, a u 69. minutu "promešao" odbranu "kockastih" i zakucao loptu pod prečku gola Subašića za 1:0.

Bio je to potez koji je razmrdao do tog trenutka učmalu utakmicu, doduše samo u drugom periodu je bila takva, izveo potez vredan divljenja: Nejmar je "lažnjacima" zalomio jednog, pa drugog defanzivca Hrvatske, Vrsaljka i Kovačića, a onda munjevito, neodbranjivo poslao loptu u mrežu.

Majstorija Brazilca koja je oduševila navijače južnoameričke selekcije na "Enfildu".

Brazil je sa ovakvim Nejmarom, oporavljenim i ubitačnim, za pedeset posto jači nego bez njega, što se i videlo na meču sa Hrvatima u kojem je Brazil bio nadigran u prvom delu, ali je već to sve mnogo bolje izgledalo u nastavku sa ulaskom prve zvezde tima.