Lalatović odlepio na gol u 89. minutu: Zajahao je ogradu kao vođa navijača, pa japanskim naklonom oduševio Nomu! (VIDEO)

U transu je bio Lalatović

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Voždovac sa 1:0 golom Nome u 89. minutu, a taj trenutak bacio je u trans trenera Nenada Lalatovića.

Bio je Voždovac tvrd orah za Nišlije do samom kraja, kada je Japanac presudio udarcem glavom, što je izazvalo erupciju oduševljenja među Meraklijama.

>>>Muk u Nišu i pored pobede, hitna pomoć odvezla golmana Radničkog posle jezivog sudara sa napadačem Voždovca (VIDEO)

I ne samo tu, trener Nenad Lalatović skočio je od klupe do zaštitne ograde, gde je delovalo da mu malo nedostaje do preskakanja i prelaska na tribine, na čemu se nije zaustavio.

Kada je  završeno slavlje sa Meraklijama, Lalatović je dočekao Nomu uz japanski naklon, u znak zahvalnosti za tri boda posle toliko čekanja.