Interov "kung fu" Argentinac šokirao "Vandu": Gol kakav se ne viđa često srušio Atletiko (VIDEO)
1
1
Lautaro Martinez izveo spektakularan potez u prijateljskoj utakmici u Madridu
Inter je pobedio Atletiko Madrid u gostima u poslednjoj pripremnoj utakmici pred start sezone, a centralna figura meča bio je Argentinac Lautaro Martinez, ovoletošnje pojačanje "neroazura" iz Rasinga.
Martinez je bio strelac jedinog gola na utakmici odigranoj na "Vanda Metropolitano" stadionu, i to kakvog. Retko atraktivnog, u kung-fu maniru.
Preporučujemo
Tanjga besan posle haosa u Humskoj: "Sramota! Ovo 80 godina kluba, šta će biti za 100? Gađaće nas granatama?"
Rođendanska ludnica u Humskoj! Partizan srušio Vojvodinu posle penala, VAR-a, šest prekida i bakljada Grobara
Utrčao je Argentinac pred gol Madriđana na centaršut Kvada Asamoe, lopta je dugo "putovala", a onda je usledio potez za TV špice: "polumakazice" u skoku, udarac kao iz topa posle kog je lopta "probušila" Oblakovu mrežu.
Vredi videti ovaj potez nekoliko puta.
Pogledajte i iz drug ugla akrobaciju Interovog Argentinca
(Telegraf.rs)