Lekari povratili navijača Partizana: Traje borba za njegov život! (VIDEO)
115
13
Navijač crno-belih morao je na reanimaciju
Jednom od navijača FK Partizan, tokom prvog meča plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope, protiv turskog Bešiktaša, iznenada je pozlilo dok je sa tribina posmatrao utakmicu.
Preporučujemo
Partizan predstavio Luku Vildozu!
Zvezda - Vojvodina: Poluvreme! Puca sve u derbiju Superlige Srbije, viđena 3 gola, moglo je još bar toliko
U momentima posle izjednačujućeg gola Bešiktaša, navijača su u kritičnom stanju doveli do terena gde ga je istog momenta sačekala hitna služba, koja morala da reaguje i pokuša da mu ukaže neophodnu pomoć.
Lekari su u trenutku počeli sa reanimacijom, koja je trajala više od deset minuta. Čovek je u teškom stanju transportovan u Urgentni centar gde je primljen radi daljeg lečenja.
Prema poslednjim informacijama koje smo dobili iz Urgentnog centra u 22.50, muškarac se nalazi u teškom stanju na koronarnom odeljenju.
(Telegraf.rs)