Rasturio Sevilju za 15 minuta, pa se povredio: Mesi doživeo jeziv pad, pod znakom pitanja nastup protiv Reala u Klasiku! (VIDEO)

Neprijatna scena za miljenika navijača Barse

Fudbaleri Barselone poveli su sa 2:o protiv Sevilje u režiji Lionela Mesija, koji se potom povredio!

Kutinjo je već u 2. minutu dao gol na pas Argentinca, koji je mrežu zatresao u 12. minutu.

Prvo je Suarez poslao loptu na desno krilo, na kom se Leo poigrao pre egzekucije.

Ipak, već u 26. minutu zamenio ga je Dembele, pošto je viđen jeziv pad na desnu ruku, pri čemu je Argentinac izvrnuo zglob šake.

Do kraja susreta, videlo se da povreda Mesija nije ostavila preveliki trag na ostatak ekip ekoji je konstantno napadao. Tako je golman Sevilje, Vaclik, skrivio penal u 63. minutu koji je Suarez iskoristio i dodatno uvećao prednost svoje ekipe.

Ipak, u poslednjih 10 minuta palo je još tri gola. Sa jedne strane gosti su smanjili preko Sarabie, Rakitić je uzvratio za 4:1, da bi ipak, konačnih 4:2 postavio Muriel u sudijskoj nadoknadi i tako, barem malo, ublažio ionako visok poraz svog tima.

Da podsetimo, u sredu Barselona igra sa Interom, dok je za sledeći vikend je zakazan El Klasiko protiv Reala pa povreda Mesija nije mogla da dođe u gorem momentu po Katalonce.