Embapeova majstorija donela pobedu PSŽ-u, sudija oštetio Radonjića i saigrače u 85. minutu (VIDEO)

Sveci slavili sa 2:0 u derbiju protiv Marselja

Pari Sen Žermenov pobednički niz se nastavio i posle 11. kola Lige 1, odnosno derbi meča protiv Olimpika u Marselju!

Aktuelni šampion slavio je golovima Kilijana Embapea u 65. i Julijana Drakslera u 90. minutu rezultatom 2:0,

Embape je pogodio samo tri minuta nakon što je ušao u igru sa klupe, dok je Draksler u nadoknadi vremena iskoristio ofanzivu Olimpika i kaznio ih.

Bila je to 11. pobeda Svetaca iz isto toliko utakmica, ali vredi pomenuti da su u duelu protiv Marselja imali pomoć sudije.

Sudije koji je poništio gol Mitroglua u 85. minutu zbog navodnog faula Strotmana u napadu. Međutim, usporeni snimak je pokazao da je Strotman bio ''nevin'' u ovoj situaciji.

Skočili su domaći tražeći od sudije da pogleda VAR, Strotman je dobio i žuti karton od besa, dok je i trener Rudi Garsija opomenut.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić nije počeo meč, ali je ušao u igru u 73. minutu. Ipak, nije ništa pokazao.