Kažu da je ovo Ronaldov najgori šut u karijeri...(VIDEO)
1
2
Portugalac se poprilično obrukao protiv Torina
Kristijano Ronaldo je u subotu veče rešio torinski derbi golom iz penala (1:0), ali je utakmicu protiv gradaskog rivala obeležio i neverovatan promašaj napadača Juventusa.
Takav da pojedini svetski mediji tvrde da je ovo bio Ronaldov najgori šut u karijeri.
Preporučujemo
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
Saznajemo! Odloženi izbori u FSS: Ovo su glavni kandidati za novog predsednika, tu je i Vladimir Jugović!
Jedan od najgorih svakako jeste, jer je Ronaldo sa ivice kaznenog prostora tako izveo slobodan udarac da je lopta otišla u aut.
Bilo je to na samom početku utakmice koju je Portugalac rešio u 70. minutu. Bio je to njegov 11. gol na 20 utakmica, a dodao je i osam asistencija.
(Telegraf.rs)