Morata predstavljen u Madridu: Sudbina me je dovela ovde!
0
0
Španski reprezentativac se vratio u klub za koji navija od malena
Atletiko iz Madrida je predstavio Alvara Moratu (27) koji je u ponedeljak postao novi fudbaler tog kluba!
- Ponosan sam i srećan što sam ovde. Sudbina me je dovela. Bilo je drugih ponuda, ali sam ih stopirao kada sam saznao da je Atletiko u priči. Sad sam ovde i jedva čekam da treniram sa novim saigračima - rekao je Morata na predstavljanju, koji je inače odrastao u Madridu kao navijač Atletika i prošao je njihovu akademiju.
Preporučujemo
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
Svi su pomislili da je Iran pokraden u Americi: Evo zašto im je poništen gol za prolaz u nokaut fazu
Morata je na ''Vandu'' stigao kao pozajmljen igrač Čelsija i tom pozajmicom je vezan za Atletiko do leta 2020. godine.
Ukoliko Jorgandžije budu želele da ga otkupe, moraće da plate Čelsiju 55 miliona evra. Deset manje od cifre koju su Plavci dali Realu za Moratu.
(Telegraf.rs)