Mitrogol ponovo radi - dva gola Srbina u velikom preokretu Fulama! (VIDEO)

Vodi Srbin "Kotadžerse" ka opstanku

Srpski napadač Aleksandar Mitrović ponovo je bio ključan za uspeh Fulama, ovoga puta sa dva gola za veliki preokret protiv Brajtona na "Krejven Kotidžu" - 4:2.

Gosti su vodili 2:0 golovima Marija u 3. i 17. minutu, održali vođstvo do poluvremena, ali su potpuno zakazali u nastavku pod uraganskim naletom Mitrovića i saigrača.

Preokret je najavio Čejmbers u 47. minutu, i to na asistenciju našeg fudbalera, koji je potom sa dva gola tako tipičnim za njega bacio navijače u delirijum, za preokret 3:2.

Prvo je iskoristio snagu da bukvalno ugura loptu u gol, do koje je stigao pre golmana gostiju, a potom je još jednom sjajnom reakcijom pred golom Brajtona doneo prvo vođstvo svom timu koji se grčevito bori za opstanak.

Pogledajte prvi gol Mitrovića.

Drugi gol Mitrovića:

Veliki preokret Fulama kompletirao je Vieto u 79. minutu.

Mitroviću su ovo inače bili prvi golovi posle meča sa Hadersfildom krajem prošle godine, kada je pogodio u poslednjem minutu za tri boda "Kotadžersa".