Lalatović besneo na četvrtog sudiju zbog penala za Zvezdu: Raspravljao se 15 minuta, pa nezadovoljan otišao na poluvreme (VIDEO) (FOTO)

Lalatović nije mogao da se pomiri sa sudijskim odlukama

Trener Radničkog iz Ništa, Nenad Lalatović žestoko se raspravljao sa Momčilom Markovićem, četvrtim sudijom meča Crvene zvezde i Radničkog kada je glavni arbitar Novak Simović dosudio jedananesterac za domaćina na stadionu Rajko Mitić.

Ričmond Boaći je pogodio za 1:0 u 23. minutu, a Lalatović je besneo na Markovića jer Simović nekoliko minuta ranije nije svirao penal za Radnički. Tada je vezista Zvezde Branko Jovičić blokirao šut Damira Kojaševića, ali pritom igrao i rukom.

Zvezda je do kraja poluvremena dobila još jedan penal kada je golman Borivoje Ristić oborio Marka Marina i tako presekao solo prodor Nemca. Lalatovićevu reakciju posle prvog gola beogradskih crveno-belih možete videti u snimku na početku teksta.