Drama na "Čika Dači", Radnički posle penal-ruleta korak bliži Superligi!

Mnogo uzbuđenja u Šumadiji u borbi za plasman u viši rang domaćeg takmičenja; U drugu rundu plasirala se i Inđija

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog plasirali su se u drugu rundu doigravanja za popunu superlige Srbije, i to posle triler pobede nad Metalcem iz Gornjeg Milanovca - posle penal serije!

U regularnom delu meča bilo je 2:2, a nakon serije jedanaesteraca 4:1 u korist Kragujevčana, koji će se u narednoj rundi sastati sa Inđijom.

Sastav iz Srema je savladao ekipu Zlatibora 2:1.

U Kragujevcu, na "Čika Dači", uz jaku navijačku podršku, Radnički je vodio 2:0 golovima Vujasima u 47. i Zdravkovića tri minuta kasnije, međutim prednost domaćeg tima gosti su anulirali u finišu meča preko Ješića u 73. i Kecapa u 88. minutu – 2:2!

Tim rezultatom je završen meč, a u penal-seriji Kragujevčani su bili daleko bolji i sigurniji, dobili sa 4:1 i napravili korak ka Superligi.

Pobednik duela Radnički - Inđija igraće dvomeč protiv ekipe koja u Super ligi zauzme 14. mesto,a to je trenutno je to Dinamo iz Vranja.