Ibra ne zna da postigne običan gol: Prijem na grudi, pa volej koji "buši" golmana (VIDEO)

Nova majstorska partija Zlatana Ibrahimovića sa golom i asistencijom

Posle odrađene suspenzije od dve utakmice zbog kartona, videlo se da se Zlatanu Ibrahimoviću igra, pa je kao pravi kapiten predvodio svoju ekipu do nove pobede zabeleživši prvo asistenciju potom i gol.

LA Galaksi je poveo golom u 55. minuta. Strelac je bio Favio Alvarez nakon sjajne asistencije Šveđanina.

Pred sam kraj meča, u 86. minuta, Zlatan se i sam upuisao u strelce, fantastičnim volejom. Ovim golom Zlatan je došao do kote 10 za ovu sezonu.

Zahvaljujući ovoj pobedi nad Sporting Kansas Citijem od 2:0, Galaki se vratio na drugo mesto u Zapadnoj konferenciji.e nalazi na drugoj poziciji sa šest bodova manje od vodećeg, gradskog rivala, FK Los Anđelesa.