Sada je i zvanično - Milan doveo igrača Reala za 20 miliona!
3
0
Mlađi od braće Ernandez stiže na San Siro
Printskrin: Twitter
Teo Ernandez, doskorašnji levi bek Reala iz Madrida, zvanično je postao novi igrač italijanskog giganta Milana!
Ernandez je potpisao ugovor sa Rosonerima na pet godina, a ''kraljevski klub'' je inkasirao 20 miliona evra.
Preporučujemo
Ovo su svi čekali! Oglasio se Edin Džeko posle haosa koji je napravio na klupi besan zbog izmene
Ekvador nakon epskog preokreta savladao Nemačku i plasirao se u nokaut fazu Svetskog prvenstva
To i nije tako loše za igrača koji nije bio u prvom planu. Podsetimo, Ernandez je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Sosijedadu.
Ernandez je dete Atletika, ali je 2017. ''izdao'' Jorgandžije i prešao u Real. Prve sezone je odigrao samo 13 utakmica, a i za ovu mu je Zinedin Zidan rekao da je višak.
Zanimljivo, njegov brat Lukas je ovog leta prešao u Bajern za 85 miliona evra.
(Telegraf.rs)